Průmyslové vysoušení

Vyžaduje váš provoz speciální zařízení na vysoušení?

G Paxton logoHledáte přesnost, spolehlivost a variabilitu funkcí? Potom jsme pro vás těmi pravými partnery. Stejně jako vy, přistupujeme i my ke všemu co děláme s vysokou profesionalitou a bez kompromisů. Spolupracujeme proto s experty na průtok vzduchu, kteří dokáží vyvinout skutečně efektivní vysoušecí systémy a odstředivá dmýchadla.

Zajistíme vám precizní a přesné vysoušení s možností řady funkčních aplikací, přímo dle specifik vašeho provozu.

Systémy vzduchových nožů užívají přesně zkonstruovaný lineární otvor k nasměrování a využití zrychleného vzduchu z odstředivého dmýchadla k: Vysušení a odstraňování vrstev tekutin z povrchů. Regulování nanášení povlaků. Odfouknutí prachu a odpadu. Přepravení, přidržování, zachycování a tlumení materiálů/součástek vzduchem. Ochlazování/zahřívání materiálů/součástek. Zajišťění vzduchové clony/bariery. Neutralizaci statického náboje.

Potraviny a balení

Systémy vzduchových nožů Paxton nabízí inovativní a ekonomicky výhodné řešení pro potravinářský průmysl. Pro svůj výkon, učinnost a universální použití jsou nepostradatelné při vysokorychlostním zpracování potravin.

Průmysl a elektronika

Systémy vzduchových nožů Paxton přináší množství výhod pro průmyslové procesy a výrobu součástek ve všech průmyslových odvětvích. Výkonný nástroj s rozsáhlou řadou průmyslových aplikací.

Nápoje a Láhvovaní

Systémy vzduchových nožů Paxton jsou ideální pro lahvování, balení, konzervování a jakékoliv použití sáčků. Velká kapacita, prevence koroze, účinné očištění a rychlé vysušení je zřetelně odlišuje od konkurence.